PostWysłany: Pon 1:27, 12 Lut 2007    Temat postu:

PostWysłany: Pią 17:09, 02 Lut 2007    Temat postu:

PostWysłany: Pią 9:40, 29 Lip 2005    Temat postu: Demony dz Las Galaktikos

Mecz Demony Dzikowa- Las galaktikos 1:3(duda-Maly2,sam olszyk)

Ac koper-Krolewscy 0:9

Opis meczu Las Galaktikos -Demony Dzikowa

Mecz Demony Dzikowa z Las Galaktikoś był bardzo ostry dużo fauli a z kolei był też bardzo ciekawy. Mecz rozpoczął sie z lekką przewagą gospodarzy. Ataki Demonów dały efekt gola po strzale Arka Dudy. 1 Połowa zakończyła sie wiec jednobramkowym prowadzeniem gospodarzy. 2 połowa należała już do gości. Wyrownjuaca bramke zdobyl mateusz brania ktory juz wczesniej mogl skierowac pilke do siatki.pozniej zawodnik demonow Lukasz Olszyk skierowal pilke do wlasnej siatki . Demony nie wykorzystały świetnych sytuacji jedną z których bramki nie strzelił Ł.Olszyk nie trafiając na pustą bramke a także S.Duda z rzutu wolnego piłka którą uderzył odbiła sie od dwóch słupków . Na 3:1 bramke zdobyl znowu mateszu brania strzalem w samo okienko. A więc podsumuwując mecz wygraliśmy szczęśliwie.