PostWysłany: Pon 1:28, 12 Lut 2007    Temat postu:

skubi
PostWysłany: Pią 9:57, 29 Lip 2005    Temat postu:

kurwa rejestrujcie sie a nie piszecie jako goscie, bo bede usuwal tematy
PostWysłany: Pią 9:55, 29 Lip 2005    Temat postu: Las Galaktikos vs haloowki

A wiec nasz mecz z Halówkami przebiegał w dosyc dobrym tempie mieliśmy przewage w pierwszej połowie na 1:0 strzelił nasz najskuteczniejszy zawodnik M.Brania. Mieliśmy przewage w posiadaniu piłki i to przyniosło efekt po ładnym dośrodkowaniu Igora Jabłońskiego pieknym strzałem Małego z głowki prowadziliśmy już 2:0 do przerwy . 2 połowa to juz wyrównana cześć gry goście strzelili nam bramke po błędzie kogoś z obrońców bramke strzelił B.Gałecki. Wcześniej moglismy już prowadzic wyżej lecz akcie zmarnowali Bartek Zasadni, Igor Jabloński i Mały lecz tez dobrze sie spisywał bramkarz Halówek. Z kolei nasz bramkarz Kamil Majsak też bardzo dobrze spisywał sie i obornił pare bardzo groznych akcji między innymi dzieki jemu wygraliśmy ten mecz.do druzyny wrocil swietny zawodnik Kamil lipiec ktory jest jednym z mocniejszych oblicz druzyny . Razz