Forum Forum LasGalaktikos Strona Główna Forum LasGalaktikos
Wszystko o naszej druzynie :D

Las Galaktikos vs haloowki

PostWysłany: Pią 9:55, 29 Lip 2005    Temat postu: Las Galaktikos vs haloowki

A wiec nasz mecz z Halówkami przebiegał w dosyc dobrym tempie mieliśmy przewage w pierwszej połowie na 1:0 strzelił nasz najskuteczniejszy zawodnik M.Brania. Mieliśmy przewage w posiadaniu piłki i to przyniosło efekt po ładnym dośrodkowaniu Igora Jabłońskiego pieknym strzałem Małego z głowki prowadziliśmy już 2:0 do przerwy . 2 połowa to juz wyrównana cześć gry goście strzelili nam bramke po błędzie kogoś z obrońców bramke strzelił B.Gałecki. Wcześniej moglismy już prowadzic wyżej lecz akcie zmarnowali Bartek Zasadni, Igor Jabloński i Mały lecz tez dobrze sie spisywał bramkarz Halówek. Z kolei nasz bramkarz Kamil Majsak też bardzo dobrze spisywał sie i obornił pare bardzo groznych akcji między innymi dzieki jemu wygraliśmy ten mecz.do druzyny wrocil swietny zawodnik Kamil lipiec ktory jest jednym z mocniejszych oblicz druzyny . Razz

Nicole Kidman Blowjob!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum LasGalaktikos Strona Główna -> Przebieg poszczególnych meczy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)